انتخاب وب سایت مورد نظر :

دسترسی سریع :
ساختمان مهمان سرای مرکز شامل طبقه همکف (لابی) و 5 طبقه مهمان سرا می باشد. همچنین طبقه منفی 1 به عنوان مرکز همایش ها و طبقه منفی 2 به عنوان آشپزخانه و لنژری و نیز اتاقهای کارمندان مهمان سرا است.


 


پذیرش، رستوران ، دفتر مدیریت و دفتر اداری مهمان سرا  در لابی مستقر است.مهمانسرا در کل 73 اتاق 2 نفره دارد . طبقات اول ، دوم ، سوم و چهارم هر کدام 16 اتاق دو تخته دارد و طبقه پنجم دارای 9 اتاق 2 تخته است.

سرویس های بهداشتی موجود در اتاقهای طبقات 1 ، 2 و 3 ایرانی بوده و سرویس های بهداشتی اتاقهای طبقات 4 و 5 فرنگی است.همه اتاق ها مبله بوده و دارای تلویزیون، حمام ، توالت و سایر امکانات لازم هستند.
طبقه پنجم VIP بوده و علاوه بر اینکه اتاقها بزرگتر هستند، امکانات تکمیلی هم دارند. به عنوان مثال حمام اتاقهای طبقه پنجم همگی دارای وان بوده و علاوه بر آن اتاق پذیرایی نیز در طبقه 5 به شکل مشترک وجود دارد.مهمانسرا دارای 2 دستگاه آسانسور برای مهمانان و یک دستگاه آسانسور برای پرسنل و خدمات است. همچنین آسانسور ویژه ای برای مرکز همایشها وجود دارد.مهمانان در مدت اقامت خود در مهمانسرای مرکز از نمای تهران و پارک ملت لذت خواهند برد.مرکز همایش ها ، آمفی تئاتری با گنجایش 430 نفر دارد و محل گالری نیز در مجاورت آمفی تئاتر قرار دارد.En    |